Aktualności

POWSTAJE GIGANT NA RYNKU MULTIAGENCJI UBEZPIECZENIOWYCH

06.02.2017
Unilink – dotychczasowy lider rynku multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce – łączy się z Insurance Service – wieloletnim liderem sprzedaży polis wiodących ubezpieczycieli tradycyjnych. Połączony przypis Grupy w 2016 roku wyniósł 450 mln zł a plan na 2017 rok to 650 mln zł przypisu. Planowany miliard przypisu w 2020 roku wydaje się tym samym coraz bardziej realny.

INSURANCE SERVICE
Dzięki połączeniu Grupa Unilink będzie dysponowała siecią prawie 8.000 Agentów Ubezpieczeniowych i będzie najważniejszym partnerem dla większości Towarzystw Ubezpieczeń w kraju. Grupa będzie dysponowała największym zapleczem organizacyjnym wspierającym pracę Agentów w Centrali i w terenie.

„Naszym celem jest zbudowanie najlepszej i największej Multiagencji w kraju. Najlepszej jakością oferty i serwisu dla Agentów Ubezpieczeniowych oraz solidnością dla Towarzystw Ubezpieczeń. Wierzymy, że właśnie połączenie Unilink i Insurance Service znacząco przybliża nas do tego celu. W dobie zmieniającego się gwałtownie rynku i wyzwań, jakie stawia konieczność implementacji europejskich dyrektyw, wyłącznie podmioty posiadające odpowiednie zaplecze organizacyjne, serwisowe i technologiczne będą mogły zapewnić stabilność i bezpieczeństwo działania swoim Partnerom – Agentom Ubezpieczeniowym i Towarzystwom Ubezpieczeń.” – mówi Igor Rusinowski, prezes zarządu Unilink.

Unilink uruchamia właśnie nowy Program Partnerski „UniPartner”, w którym wspiera rozwój placówek agencyjnych poprzez nowoczesny marketing.

„W tym roku wspólnie z naszymi Agentami zbudujemy sieć 200 placówek oznakowanych zgodnie z nowoczesnymi standardami marketingowymi. Agenci otrzymają profesjonalny serwis oraz dostęp do najnowszych technologii informatycznych. Wszystko po to, by w unikalny sposób zapewnić im profesjonalny rozwój biznesu. Firmy ubezpieczeniowe, z którymi współpracuje Unilink, zyskają najwyższą jakość sprzedaży oferowaną przez sprawdzonego i zaufanego partnera.” – dodaje Igor Rusinowski.

Unilink zaczął budowę multiagencji od detalicznych ubezpieczeń komunikacyjnych Towarzystw działających wcześniej w modelu direct w 2010 roku. Od 2011 roku z sukcesem rozwija sprzedaż produktów majątkowych dla tradycyjnych Towarzystw Ubezpieczeń, a od kwietnia zeszłego roku posiada w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne dedykowane klientom salonów dealerskich. Dziś Unilink współpracuje praktycznie ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce, natomiast Insurance Service to jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku multiagencji – od 1999 roku lider sprzedaży produktów tradycyjnych Towarzystw Ubezpieczeń.
Gdzie ubezpieczyć "Anglika?"

05.09.2015

Przydatna infografika przedstawiająca zestawienie Towarzystw Ubezpieczeniowych gdzie warto zacząć poszukiwanie oferty dla pojazdów sprowadzonych z Anglii


Od Agenta do Eksperta - Maciej Więckowski

04.08.2015

Jak każdy z nas wie czasem nawet banalne pytania często odbijają się echem, a uzyskane na nie odpowiedzi są albo żadne albo często mało wystarczające. Aby nie pisać obszernych działów pomocy jak i nie zbywać najważniejszego elementu świadczącego o jakości naszej pracy jakim jest pomoc i kontakt ze wszystkimi agentami, postanowiliśmy wykorzystać naszą pozycję w Towarzystwach jak i bardzo owocną współpracę z managerami i “zaciągnąć” wszystkich wybitnych ludzi do stworzenia cyklicznego programu w którym zmierzą się z pytaniami agentów ubezpieczeniowych. Dziś swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nas Maciej Więckowski - Dyrektor regionalny Gdańskiego oddziału Insurance Service i przybliży nam trochę bardziej niektóre produkty Ergo Hestii.


Czytaj całość.

Nowa odsłona Insurance Service

21.01.2015

Nowa odsłona strony Insurance Service, to nie tylko nowy wygląd. Po szczegółowych rozmowach z naszymi partnerami i przyszłymi agentami, postanowiliśmy rozwinąć system wewnętrznej komunikacji między odwiedzającymi naszą stronę klientami oraz przyszłymi współpracownikami a naszymi biurami. Stworzyliśmy w tym celu formularze kontaktowe które przyspieszą i ułatwią kontakt z wybranymi placówkami jak i osobami odpowiedzialnymi za kontakt oraz rozwój poszczególnych rejonów. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z treścią naszej strony oraz nawiązania współpracy z naszymi biurami!

Współpracuj z nami!

16.11.2014

Stale rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży i jesteśmy otwarci na osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym jak również na tych, którzy chcą dopiero rozpocząć karierę w branży ubezpieczeniowej.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nielimitowaną sprzedaż,
  • krótki termin realizacji rachunków prowizyjnych,
  • szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych majątkowych i życiowych,
  • wsparcie ze strony naszych pracowników etatowych,
  • OC multiagenta,
  • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe.


  • Zapraszamy do kontaktu.