współpraca z insurance service

Firma Insurance Service ma za cel pomóc Państwu w aktualnej pracy, w rozliczeniach, zaoszczędzić Państwu bardzo dużo czasu. Jesteśmy otwarci na współpracę z doświadczonymi agentami jak i tymi dopiero zaczynającymi czy zastanawiającymi się nad otworzeniem własnego biznesu w tej branży.

Skupiamy się na tradycyjnych towarzystwach jak i na samym agencie, który jest najważniejszą częścią Insurance Service, dzięki czemu staliśmy się jedną z największych Multiagencji w kraju. Proste i przejrzyste warunki współpracy zapewniły nam wysoką pozycję pod względem produkcji w towarzystwach ubezpieczeniowych. Skierowana do Państwa oferta Insurance Service zawiera wszystkie produkty ubezpieczeniowe oferowane przez większość towarzystw ubezpieczeniowych obecnych na Polskim rynku. Jeszcze do 2013 głównym obszarem działania naszej firmy była południowa cześć kraju, jednak wobec rosnącego wokół nas zainteresowania i pozytywnym rekomendacjom od naszych Partnerów, rozszerzyliśmy działalność stając się ogólnopolską multiagencją.

Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest zadowolenie Naszych Partnerów z naszej pracy, dzięki czemu przyłączyło się do nas wielu Agentów dla których Insurance Service stał się zabezpieczeniem ich czasu pracy, przepływu informacji oraz gwarantem szybkiej wypłaty prowizji. 15 lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam wybrać główne cechy na jakich zależy naszym partnerom, dlatego proponujemy Państwu między innymi fachową pomoc menagerów, bardzo atrakcyjne warunki finansowe, dostęp do profesjonalnych i prostych narzędzi które ułatwią wam prowadzenie własnej multiagencji, a także dostęp do wszystkich ubezpieczeń w jednym miejscu.

oferujemy: